Televizní program pro TV Prima


Prima 30.10.2014 Prima 31.10.2014 Prima 1.11.2014 Prima 2.11.2014
06:40Gormiti II - Věk velkého zatmění (17. díl)
Les na kusy Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy. Napětí roste a jedna bitva střídá druhou.
07:10Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (17. díl)
Obava! Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět... Rok: Režie: Hrají:
07:40M*A*S*H (7. díl)
Verbování Klinger dostal dopis od své dívky, v němž mu sděluje, že jej opouští a vdává se za jeho nejlepšího přítele. Zoufalý Max se opije a podepíše smlouvu na šestiletou službu v armádě.
08:30M*A*S*H (8. díl)
Řekněte to mariňákům Do MASHe je dopraven mladý, lehce raněný voják, který bojuje na americké straně, ačkoli je holandského původu. Jeho matka, která se ve státech rozvedla, má být nyní deportována.
09:20To je vražda, napsala (8. díl)
Vražda v Las Vegas Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
06:40Gormiti II - Věk velkého zatmění (18. díl)
Let sněhového orla Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy.
07:10Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (18. díl)
Napínavé! Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět... Rok: Režie: Hrají:
07:40M*A*S*H (8. díl)
Řekněte to mariňákům Do MASHe je dopraven mladý, lehce raněný voják, který bojuje na americké straně, ačkoli je holandského původu. Jeho matka, která se ve státech rozvedla, má být nyní deportována.
08:30M*A*S*H (9. díl)
Hlavní cena Hawkeye dostane nápad uspořádat soutěž o rande s ním a s lahví vzácného francouzského vína. Vítězka ale přivede nečekané překvapení - celou ženskou část tábora.
09:20To je vražda, napsala (9. díl)
Tajný výbor Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
06:10Avengers - Sjednocení (19. díl)
Velvyslanec Red Skull je na tom špatně. Ve snaze získat zdravé tělo se rozhodne unést Kapitána Ameriku. V záloze má i řadu dalších ďábelských plánů. Avengers se však jen tak nedají.
06:40Dokonalý Spider-Man (12. díl)
V říši snů Spider-Man dostane možnost připojit se k elitnímu týmu superhrdinů pod vedením agentů organizace S.H.I.E.L.D. Společně bojují proti těm největším zlosynům...
07:05Jake a piráti ze Země Nezemě (5. díl)
Vzhůru k výškámBárka se jen tak nedá Vydejte se spolu s malým Jakem a jeho kamarády za dobrodružstvím do tajemné Země Nezemě...
07:40Autosalon
Sobotu co sobotu dopoledne můžete na obrazovkách televize Prima sledovat oblíbený pořad pro milovníky aut a všeho kolem nich - Autosalon.
08:45Autosalon Extra
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu. Rok: Režie: Hrají:
09:10Báječný svět shopaholiků
Rebecca Bloomwoodová, žijící v obklopení luxusem a stylem současného New Yorku, je dívka, která se ráda baví a doopravdy skvěle umí nakupovat - možná až příliš dobře.
06:45Avengers - Sjednocení (20. díl)
Den otce bohů Red Skull je na tom špatně. Ve snaze získat zdravé tělo se rozhodne unést Kapitána Ameriku. V záloze má i řadu dalších ďábelských plánů. Avengers se však jen tak nedají.
07:15Dokonalý Spider-Man (13. díl)
Soukromí Spider-Man dostane možnost připojit se k elitnímu týmu superhrdinů pod vedením agentů organizace S.H.I.E.L.D. Společně bojují proti těm největším zlosynům...
07:45Jake a piráti ze Země Nezemě (6. díl)
HookovinyUž se nevracej Vydejte se spolu s malým Jakem a jeho kamarády za dobrodružstvím do tajemné Země Nezemě...
08:15Tajemství války (1. díl)
Německá tajná služba ve 2. světové válce Neznámá fakta a události z 2. světové války demonstrované pomocí počítačové grafiky. Americký dokumentární seriál. Rok: Režie: Hrají:
09:20Prima ZOOM SVĚT
To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! Rok: Režie: Hrají:
09:55Vraždy mezi muškáty (10. díl)
Mise v utajení Komisařka Haasová se dozvídá o úmrtí muže ve vedlejším okrese a vidí za infarktem promyšlenou vraždu. I přes výslovný zákaz místních policistů bere vyšetřování do vlastních rukou.
10:25Walker, Texas Ranger (4. díl)
Bratrstvo spravedlivých Při jedné razii najde Walker v bytě ve skříni velmi zanedbaného chlapce. Odveze ho do nemocnice, kde lékaři zjistí, že má AIDS.
11:25Místo činu: Mnichov (583. díl)
Jateční čtvrť Mladá dvojice z bavorského venkova se velmi těší na svůj zážitek v mnichovském divadle. Po slavnostním večeru se strhne bouře a oba snoubenci vyhledají úkryt v odlehlém hostinci.
13:25Wolffův revír (1. díl)
Tanec s ďáblem Loupežné přepadení pancéřového vozu převážejícího peníze odpovídá způsobem provedení metodám Georga Schustera, který si však právě odpykává doživotní trest v přísně střežené psychiatrické léčebně.
14:25Doktor z hor: Nové příběhy (7. díl)
Neodbytné podezření Doktor Martin Gruber je hned po snídani zavolán k Reinholdu Eisenbacherovi, který ztratil vědomí a spadl do vody.
10:25Walker, Texas Ranger (5. díl)
Mor Jistá potravinářská firma se rozhodla provést v indiánské rezervaci další testy s krmnými přísadami. Po těch prvních se jí ale situace vymkla z ruky a téměř celá vesnice vymřela.
11:25Místo činu: Mnichov (578. díl)
Mládeži nepřístupno Adi, Willy a Cynthia, tři staří lidé a letití kamarádi vyznávají jako mnoho lidí v tomto věku své každodenní rituály.
13:25Wolffův revír (2. díl)
Bombarďák Při zneškodňování bomby nastražené v německé pobočce americké mediální firmy zahyne pyrotechnik Daniel Reinhardt.
14:25Doktor z hor: Nové příběhy (8. díl)
Muži a ženy Za Martinem Gruberem přijde do ordinace Daniel Rahn s diagnózou fibromyalgie a doprovází ho manželka Nora.
11:25Bouřlivé víno
Michal Janák, předseda JZD a odborník na pěstování vína, se v roce 1968 odmítne podílet na plánu několika podnikavců, kteří chtějí založit nové vinařské družstvo a obchodovat s vínem na vlastní pěst.
14:20Láska z pasáže
Devatenáctiletý Pavel Kříž tráví veškerý volný čas v pražských pasážích, bistrech a na diskotékách s partou zloděje Robyho.
11:00Partie
Souboj názorů a argumentů. Rok: Režie: Hrají:
12:10Receptář prima nápadů
Nápady a rady z kutilství i ze zahrady, chovatelství, bydlení - vše v praktickém balení! Žádné roční období se neobejde bez rad a nápadů z našeho Receptáře.
13:15Nedělní receptář extra
Vše, co chcete vědět o bydlení, zahradě a chalupě. Rok: Režie: Hrají:
13:45Big Ben (20. díl)
Smrt z vesmíru Sepp se večer bavil u táboráku _ a ráno se probudil vedle mrtvé ženy. Tvrdí, že ho unesli mimozemšťané, ocitl se prý v létajícím talíři.
15:25Castle na zabití (5. díl)
Pěst kapitalismu Castle & Beckettová pracují na případu vraždy, která má spojitost s krádeží cenné sochy.
16:25Komisař Rex (3. díl)
Smrt v muzeu Půvabná fotografka pracovala ve vídeňském přírodopisném muzeu na snímcích pro svou chystanou knihu.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden s výherci časopisu Chvilka pro tebe.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
15:25Castle na zabití (6. díl)
Démoni Castle & Beckettová čelí možnosti paranormální nečisté hry, když proslulý světový lovec duchů je záhadně zavražděn při vyšetřování strašení v legendárním newyorském sídle.
16:25Komisař Rex (4. díl)
Vražedná vášeň Krádež samopalu, přepadení policejního vozu, únos rukojmí - to všechno připomíná akce profesionálního teroristy. Tentokrát se ale za tím vším skrývá něco docela jiného.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden s výherci časopisu Chvilka pro tebe.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
16:05Vraždy v Midsomeru (6. díl)
Slídil Inspektor Barnaby pátrá po záhadném slídilovi, který se v noci vkrádá do domů místních obyvatel a bere šperky a peníze.
18:10Karolína, domácí kuchařka
Na dnešní podvečer jsme pro vás připravili další díl zcela nového pořadu o vaření, a to konkrétně o domácím vaření. Je to jakýsi praktický rádce pro každého.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
15:45Vraždy v Midsomeru (7. díl)
Náměsíčná Šéfinspektor Barnaby nemá v poslední době šanci se v noci vyspat. K vraždám, jež mají souvislost s náměsíčnou učitelkou, totiž vždy dochází v noci...
18:00Teď vaří šéf!
Zbrusu nová cooking show Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem je založená na propojení profesionality a domácí kuchyně. Obojí je třeba dělat s nasazením, a navíc to musí člověka i bavit.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
20:15Svatby v Benátkách (31. díl)
Lampiony štěstí Lenka se s Bromem schází na lékařském pokoji u něj v nemocnici...Kája hlídá Péťu, matka je v nemocnici. Pomůže mu těhotná Eliška...
21:30Kdo je kdo?
V dalším díle oblíbeného pořadu televize Prima Kdo je kdo? se můžete těšit na Danu Morávkovou, Alici Bendovou, Romana Ondráčka, Miloše Pokorného, Boba Klepla a Ivo Šmoldase, do moderátorského křesla opět usedne Petr Vondráček.
22:35Ano, šéfe!
Tentokrát se vypravíme na Šumavu do zámku Kněžice, jehož majiteli jsou paní Jette Boel a její manžel Niels Brochner (honoraer konsul Danmark).
23:50Slunečno, místy vraždy (7. díl)
Bohatý vdovec Jim Longworth se těší, že si užije pár dní o samotě s Callií. Její syn totiž jede za svým otcem, jenž je v programu na ochranu svědků.
20:15Zrození planety opic
Chtěli jsme zdokonalit lidskou rasu, místo toho jsme přišli o pozici pánů tvorstva.
22:25Červený drak
Will Graham, agent FBI, je sice muž středního věku, a přece je již třetím rokem v penzi. Do důchodu odešel po vyšetřování série mimořádně brutálních vražd, kdy se seznámil i s doktorem Lecterem.
20:15Quantum of Solace
Agent 007, zrazen Vesper, ženou, kterou miloval, bojuje s nutkáním, aby ze své poslední mise učinil osobní misi.
22:30Nezahrávej si s ohněm
Po náročném dni v práci se hasič Jeremy Coleman sejde se svými parťáky, aby zakončili den několika sklenkami alkoholu.
20:15Vinaři (10. díl)
Cimbál Zemřel cimbalista Straka, kterého všichni nenáviděli, a zmizel i jeho legendární nástroj. Zdá se, že obě události spolu souvisejí, a Tauš má konečně velký případ.
21:30TGM: Talkshow Geni a Míši
Oblíbení baviči Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21.
22:45Ponorka U-571
Americká námořní posádka se vydává na tajnou misi do hlubin válkou rozbouřeného moře, aby získala německé kódovací zařízení Enigma.
00:40Sběratelé kostí (23. díl)
Změna hry Pod automatickým stavěčem kuželek v bowlingové herně je nalezena mrtvola. Podle bližšího ohledání zemřel muž ještě před tím, než ho stavěč rozdrtil.
01:40Vraždy v Kitzbühelu (3. díl)
Smrt při závodě Při závodu v lyžařském triatlonu dojde ke smrtelné nehodě, při níž zahyne Isabelle Benderová.
02:30Doktor z hor: Nové příběhy (6. díl)
Velká přání Ellmauská pěvecká slavnost je už tradicí a Elisabeth Gruberová přihlásila svou rodinu k vystupování. Hans však nemyslí na nic jiného než na Klaru, která se mu z Říma neozývá.
03:15Wolffův revír (12. díl)
Krvavé šperky Wolffův kolega komisař Tom Borckmann diskrétně vyšetřuje ztrátu šperků, k níž došlo v rodině jeho přítele Martina Erweina.
04:05Nikdo není dokonalý
Do pořadu Nikdo není dokonalý si Jiří Krampol pozval dvojici režisér - herec, jmenovitě jde o pány Jiřího Menzela a Václava Vydru.
00:45Sběratelé kostí (1. díl)
Vzpomínky v mělkém hrobě Hráči paintballu objeví v parku mrtvolu ženy. Kůstce je hned jasné, že byla zavražděna. A to kovovým předmět se zubatým ostřím.
01:45Procitnutí (13. díl)
Bludný kruh Detektiv Britten čeká ve vězení, zda se Birdovi podaří najít drogy. Ve druhé realitě je naopak zatčen za jeho vraždu.
02:35Doktor z hor: Nové příběhy (7. díl)
Neodbytné podezření Doktor Martin Gruber je hned po snídani zavolán k Reinholdu Eisenbacherovi, který ztratil vědomí a spadl do vody.
03:20Wolffův revír (1. díl)
Tanec s ďáblem Loupežné přepadení pancéřového vozu převážejícího peníze odpovídá způsobem provedení metodám Georga Schustera, který si však právě odpykává doživotní trest v přísně střežené psychiatrické léčebně.
04:10Receptář prima nápadů
Vše, co chcete vědět o bydlení, zahradě a chalupě, ale nevíte, kde se na to zeptat. Rok: Režie: Hrají:
01:05Krvavý román
V surrealistická parodii na brakovou tvorbu se mísí příběh Josefa Váchala, autora knižní předlohy z roku 1924, s dějovou změtí, která stylově odkazuje k vývoji kinematografie od němého k filmu až do současnosti.
02:50Doktor z hor: Nové příběhy (8. díl)
Muži a ženy Za Martinem Gruberem přijde do ordinace Daniel Rahn s diagnózou fibromyalgie a doprovází ho manželka Nora.
03:35Wolffův revír (2. díl)
Bombarďák Při zneškodňování bomby nastražené v německé pobočce americké mediální firmy zahyne pyrotechnik Daniel Reinhardt.
04:25Nikdo není dokonalý
Dnešními hosty Jiřího Krampola jsou Miroslav Černý a Jiří Veisser.
00:35Za nepřátelskou linií
Děj válečného filmu debutujícího režiséra Johna Moorea se sice odehrává v Bosně, ale úzce souvisí se situací amerických vojáků, nasazovaných do akcí i v jiných neklidných koutech světa.
02:30Vraždy v Midsomeru (6. díl)
Slídil Inspektor Barnaby pátrá po záhadném slídilovi, který se v noci vkrádá do domů místních obyvatel a bere šperky a peníze.
04:05Quantum of Solace
Agent 007, zrazen Vesper, ženou, kterou miloval, bojuje s nutkáním, aby ze své poslední mise učinil osobní misi.