Televizní program pro TV Prima


Prima 24.10.2014 Prima 25.10.2014 Prima 26.10.2014 Prima 27.10.2014
06:40Gormiti II - Věk velkého zatmění (14. díl)
Uzemněný Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy. Napětí roste a jedna bitva střídá druhou.
07:10Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (14. díl)
Vzrušující. První Šťastný sen v novém roce Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět...
07:40M*A*S*H (3. díl)
Betonové přátelství Už několik pacientů se těsně po operaci infikovalo. Důvodem je nehygienická dřevěná podlaha v operačním stanu.
08:30M*A*S*H (4. díl)
Den otců Jeden z pacientů, které se podařilo lékařům zachránit, pošle jako výraz vděku zvláštní dárek - půlku krávy.
09:20To je vražda, napsala (5. díl)
Speciální linky Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
06:00Zpravodajství FTV Prima
Aktuální zprávy. Rok: Režie: Hrají:
06:55Avengers - Sjednocení (17. díl)
Jako barbaři Red Skull je na tom špatně. Ve snaze získat zdravé tělo se rozhodne unést Kapitána Ameriku. V záloze má i řadu dalších ďábelských plánů. Avengers se však jen tak nedají.
07:20Dokonalý Spider-Man (10. díl)
Exkurze Spider-Man dostane možnost připojit se k elitnímu týmu superhrdinů pod vedením agentů organizace S.H.I.E.L.D. Společně bojují proti těm největším zlosynům...
07:50Jake a piráti ze Země Nezemě (3. díl)
Zas ten HookNikdá neříkej nikdá Vydejte se spolu s malým Jakem a jeho kamarády za dobrodružstvím do tajemné Země Nezemě...
08:20Autosalon
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu. Rok: Režie: Hrají:
09:30Autosalon Extra
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu. Rok: Režie: Hrají:
09:55Tanec na vlnách
Charlie přemluvil svého přítele Herba, aby si spolu vyjeli na luxusní jachtě. Dokonce mu ten zadlužený notorický sázkař věnoval lodní lístek, který ho stál snad celé jmění.
06:35Avengers - Sjednocení (18. díl)
Televize Mojoworld Red Skull je na tom špatně. Ve snaze získat zdravé tělo se rozhodne unést Kapitána Ameriku. V záloze má i řadu dalších ďábelských plánů. Avengers se však jen tak nedají.
07:05Dokonalý Spider-Man (11. díl)
Venomův pád Spider-Man dostane možnost připojit se k elitnímu týmu superhrdinů pod vedením agentů organizace S.H.I.E.L.D. Společně bojují proti těm největším zlosynům...
07:35Jake a piráti ze Země Nezemě (4. díl)
Jdou hou za sváčouPirátský basket Vydejte se spolu s malým Jakem a jeho kamarády za dobrodružstvím do tajemné Země Nezemě...
08:05Apokalypsa II. světové války
Peklo Sledujte válečná utrpení obyčejných lidí i vojáků zabitých v hrůzných bojích největší světové války.
09:20Prima ZOOM SVĚT
To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! Rok: Režie: Hrají:
09:55Vraždy mezi muškáty (9. díl)
Smrt u 18. jamky Smrt u 18. jamky Komisařka Haasová prožije krátký románek s mužem, který je druhý den nalezen mrtvý na golfovém hřišti. Tuší, že je podezřelá, a proto se snaží před kolegy vše utajit.
06:40Gormiti II - Věk velkého zatmění (15. díl)
Zdrcený Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy. Napětí roste a jedna bitva střídá druhou.
07:10Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (15. díl)
Dojemné Dojemné. Princ na bílém koni Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět...
07:40M*A*S*H (4. díl)
Den otců Jeden z pacientů, které se podařilo lékařům zachránit, pošle jako výraz vděku zvláštní dárek - půlku krávy.
08:30M*A*S*H (5. díl)
Smrt na prázdninách Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili...
09:20To je vražda, napsala (6. díl)
Nesuď Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
10:25Walker, Texas Ranger (1. díl)
Vyšší moc Walkerovo vyšetřování vraždy tajného agenta DEA ztěžuje přání rodiny oběti dosáhnout odplaty.
11:25Místo činu: Mnichov (542. díl)
Vražedná ústřice Slavná literární agentka Ira Kusmansky ráda pořádá ve svém domě velkolepé večírky.
13:25Wolffův revír (10. díl)
Předstíraná vražda Filip Wagner, moderátor oblíbeného televizního pořadu, sdělí při posezení v hospodě producentovi Tonymu Krausovi, že s jeho relací končí a vrací se na divadelní jeviště.
14:25Doktor z hor: Nové příběhy (4. díl)
Obvinění Martin už se začal smiřovat se smrtí Andrey a chce, aby se Hans přestal ohlížet na jeho smutek a konečně uskutečnil svatbu s Klarou.
12:10Pumpaři od Zlaté podkovy
Kriminální komedie Pumpaři od Zlaté podkovy byla natočena na motivy volně zpracovaného konkrétního případu rozkrádání u benzinového čerpadla. U jedné benzínky pracuje stálá parta: Vávra, ing.
14:10Discopříběh
Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a ve volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách.
11:00Partie
Souboj názorů a argumentů. Rok: Režie: Hrají:
12:05Receptář prima nápadů
Vše, co chcete vědět o bydlení, zahradě a chalupě, ale nevíte, kde se na to zeptat. Rok: Režie: Hrají:
13:15Nedělní receptář extra
Vše, co chcete vědět o bydlení, zahradě a chalupě. Rok: Režie: Hrají:
13:40Big Ben (7. díl)
Smrt o Valpuržině noci V Tölzu se chystá velká oslava svátku čarodějnic. Mládež staví a navzájem si krade májky, všude je veselo. Také Roby vztyčil ověnčený stromek pod okno své vyvolené.
10:25Walker, Texas Ranger (2. díl)
Vlastenec Trivetteův bratranec zjistí, že zvojenského skladu záhadně zmizelo několik zbraní. Podezřelou okolnost okamžitě nahlásí nadřízeným, ale vzápětí jej někdo zavraždí.
11:25Místo činu: Mnichov (548. díl)
Na mušce Po obchodní večeři je bohatý stavební podnikatel Max Claudius nalezen mrtev. Poslední, kdo ho viděli, je jeho sestra a zároveň spolumajitelka rodinné firmy Veronika a bankéř Robert Malberg.
13:25Wolffův revír (26. díl)
Dokud nás smrt Večer dokončuje malířka Inez portrét mentálně postiženého muže, ráno je nalezena brutálně zavražděná. Podezřelým je její model, vzápětí však umírá i on. Rok: Režie: Hrají:
14:25Doktor z hor: Nové příběhy (5. díl)
Boj zblízka Martin uvidí na silnici zkolabovat Tobiase Schillinga, kterého převeze do své ordinace, ale kromě snížení krevního tlaku nic neodhalí.
15:25Castle na zabití (2. díl)
Hrdinové a zločinci Když je bývalý podvodník záhadně zabit v temné uličce, Castle a Beckettová věří občanská sebeobrana (vigilante osoba či skupina, která ignoruje řádný soudní systém a přijímá svou vlastní formu spravedlnosti v reakci na vnimání nedostatečná odpověď ze strany správních orgánů) stojí za vraždou.
16:25Komisař Rex (15. díl)
Stockiho poslední případ Závěr Stockingerovy profesionální dráhy není žádná selanka. Poslední den komisaře v úřadě přináší všechno možné, jenom ne poklidné loučení s působištěm a kolegy.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Zlínský kraj.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
16:05Vraždy v Midsomeru (4. díl)
Chybná teorie Inspektor Barnaby a seržant Jones se ujímají vyšetřování případu cyklistky, kterou někdo přejel.
18:10Karolína, domácí kuchařka
Zažijte oslavu domácího vaření, ve kterém Karolína vychází z tradice našich babiček, sbírá nejrůznější recepty a vstřebává nové vlivy a inspirace.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
15:45Vraždy v Midsomeru (1. díl)
Osudná třináctá jamka Inspektor Barnaby vyšetřuje vraždy, ke kterým došlo ve snobském golfovém klubu, kde vládnou dost podivné poměry a bují hazard.
18:00Teď vaří šéf!
Vařit jako profík není prý žádná věda. Zejména doma, kde není žádný stres. Podstata je v jednoduchosti, přesných informacích a správném plánování, které začíná už nákupem.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
15:25Castle na zabití (3. díl)
Hlavní je hlava Výstřely, prchající dodávka a obrovská kaluž krve jasně ukazují na vraždu, ale když Castle a Becketovát dorazí na místo činu, zjistí, že jim něco chybí - oběť! Vyšetřování je vede do moderního světa prodlužování života.
16:25Komisař Rex (1. díl)
Vražda v hypnóze Přes den bývá areál vídeňské plynárny opuštěný, po setmění však ožívá hlukem silných motorů a kvílením brzd.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Oblíbený kulinářský soutěžní pořad Prostřeno! se vrací s premiérovými díly. Pro naše hostitele jsme připravili dávku náročnějších podmínek pro přípravu večeře.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
20:15Johnny English se vrací
Kdo zachrání Její veličenstvo britskou královnu, když agent 007 James Bond zrovna leží u ledu? Jeden muž už před lety dokázal, že je na něj spolehnutí a že raději Britské ostrovy zbourá, než by je vydal nepříteli všanc.
22:20Pasti, pasti, pastičky
Na počátku je architekt Petr a vadnoucí zájem o sex zkorumpovaného poslance a bývalého spolužáka Dohnala. Ten totiž s Petrovou asistencí znásilní mladou veterinářku Lenku.
20:15Casino Royale
V Casino Royale, již 21. pokračování nejúspěšnější filmové série všech dob, se v roli slavného agenta Jamese Bonda poprvé představí Daniel Craig.
23:25Jen bůh odpouští
Před deseti lety Julian zabil policajta, ale podařilo se mu utéct. Dnes je z něj jeden z největších drogových dealerů v Bangkoku.
20:15Vinaři (9. díl)
Bomba Po neočekávaném vyhlášení, že letošní oslavy zavření vinohradu se přesouvají do Vlčkova vinohradu, vypukne v Křeticích vzpoura. A aby toho nebylo málo, najde se bomba.
21:30TGM: Talkshow Geni a Míši
Talkshow 21. století, ve které Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí každý týden se zajímavými hosty. Nejen slavné tváře vám moderátoři představí v jiném světle, než jak jste na ně byli zvyklí.
22:45Dvojí hra
Dannyho parťáci potkávají pana a paní Smithovy.
20:15Cesty domů (21. díl)
Musíš z domu Blanka zjišťuje, že další život rodiny s Mikulášem pod jednou střechou je nemyslitelný. Odhodlává se k zásadnímu kroku - vyhodit ho z domu.
21:30TOP STAR magazín
Na pondělní večer je jako vždy připraven oblíbený zábavný společenský pořad nejen o celebritách TOP STAR magazín.
22:40Partička
Partička útočí na vaše bránice! Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl - to je povedená sestava, jejímiž ztřeštěnými nápady se můžete bavit každý pondělní večer.
23:15Cesty k úspěchu
Čeští a moravští podnikatelé a jejich cesty k úspěchu. Uvádí Marek Vašut. Rok: Režie: Hrají:
23:25Zítra zemřeš
Charlie je čerstvě propuštěný z vězení. Chce splatit svůj dluh vůči Williamovi, který mu ve vězení zachránil život. A tak souhlasí, že zabije člověka, který Williama do vězení dostal...
00:45Sběratelé kostí (22. díl)
Díra vsrdci Agent FBI Seeley Booth se v době relativního pracovního klidu rozhodne, že se pokusí chytit hledaného Jakea Brodského.
01:45Procitnutí (12. díl)
Dvojí pomoc od Birda Britten se ponořil do pátrání ohledně své nehody. Zavírá se v garáži a nechodí do práce. Jediný, kdo mu ještě věří, je Bird.
02:40Doktor z hor: Nové příběhy (3. díl)
Útěk a návrat Martin se těžko vyrovnává se smrtí Andrey. Zlobí se na ni, protože je přesvědčený, že kdyby sama chtěla, mohli ji lékaři zachránit. Hans s Klarou chystají svatbu.
03:25Wolffův revír (9. díl)
Zabil jsem Sylvii Engelovou Komisař Wolff se snaží v rušnom Berlíně dopadnúť a potrestať čo najviac zločincov. Využíva na to svoj šarm i zmysel pro humor.
04:15Receptář prima nápadů
Vše, co chcete vědět o bydlení, zahradě a chalupě, ale nevíte, kde se na to zeptat. Rok: Režie: Hrají:
01:00Jednačtyřicetiletý panic
Potrhlá parodie na komedie Judda Apatowa vypráví o Andym, stárnoucím panici, jenž se s přispěním svých nadržených kamarádů, pokouší konečně dospět.
02:30Doktor z hor: Nové příběhy (4. díl)
Obvinění Martin už se začal smiřovat se smrtí Andrey a chce, aby se Hans přestal ohlížet na jeho smutek a konečně uskutečnil svatbu s Klarou.
03:15Wolffův revír (10. díl)
Předstíraná vražda Filip Wagner, moderátor oblíbeného televizního pořadu, sdělí při posezení v hospodě producentovi Tonymu Krausovi, že s jeho relací končí a vrací se na divadelní jeviště.
04:05Nikdo není dokonalý
Herec Josef Dvořák a sinatrovský zpěvák Ladislav Kerndl rozhodně potěší všechny diváky oblíbeného pořadu Jiřího Krampola. A dozvíte se přitom i to, jaké uhlí se spaluje v jaderných elektrárnách...
01:20Nenarození
Mezi světem živých a mrtvých se potulují temné duše, které se snaží vrátit do života. Jejich vstupní bránou mohou být citliví jedinci, které postupně zlomí a zcela ovládnou.
03:05Vraždy v Midsomeru (4. díl)
Chybná teorie Inspektor Barnaby a seržant Jones se ujímají vyšetřování případu cyklistky, kterou někdo přejel.
04:40Nikdo není dokonalý
Kateřina Macháčková s Janem Skopečkem toho už nahráli hodně - v divadle, filmu, televizi, ale i třeba na trávníku, jak vyplyne z dalšího dílu pořadu Jiřího Krampola. Rok: Režie: Hrají:
01:25Okrsek (1. díl)
Neznámý zachránce Nováčci se z policejní akademie dostávají na své nové působiště - okrsek 22. Zde se rozdělí do dvojic a pokusí se co nejlépe zvládnout první den v ulicích.
02:15Apokalypsa II. světové války
Peklo Sledujte válečná utrpení obyčejných lidí i vojáků zabitých v hrůzných bojích největší světové války.
03:20Vraždy v Midsomeru (1. díl)
Osudná třináctá jamka Inspektor Barnaby vyšetřuje vraždy, ke kterým došlo ve snobském golfovém klubu, kde vládnou dost podivné poměry a bují hazard.
04:55Šestej smysl (12. díl)
Panenka voodoo Mafiánský boss pověří Waltera, aby zjistil, kdo na něj seslal kletbu a poštval proti němu zlé síly vúdú, aby mu škodily.