Televizní program pro TV Prima


Prima 2.9.2014 Prima 3.9.2014 Prima 4.9.2014 Prima 5.9.2014
06:50Gormiti I - Vládci přírody (2. díl)
Lucas zezelenal Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy.
07:20Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (2. díl)
Tlukot srdce Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět... Rok: Režie: Hrají:
07:50Alf (24. díl)
Hvězda němého filmu Když do garáže Tannerových nabourá vesmírná loď z planety Melmec, nikdo netuší, jak jim to změní život.
08:35M*A*S*H (17. díl)
Cena Do života 4077 zasáhnou dvě mimořádné situace. Potterův kůň záhadně zmizí z ohrady a Hawkeye s B.J. se snaží zachránit mladého Korejce před odvedením do armády.
09:30To je vražda, napsala (12. díl)
Sbohem, Charlie Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
06:55Gormiti I - Vládci přírody (3. díl)
Strážcova ochrana Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy.
07:20Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (3. díl)
Na shledanou, slečno Arisugawo Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět...
07:55Alf (25. díl)
Zemětřesení Když do garáže Tannerových nabourá vesmírná loď z planety Melmec, nikdo netuší, jak jim to změní život.
08:40M*A*S*H (18. díl)
Mladí a neklidní Přednáška o nejnovějších chirurgických technikách od mladého doktora z Tokia a jejich pozdější demonstrace přímo na sále vede k tomu, že chirurgové z MASHe si uvědomí, jak moc zaostávají, když nejsou v kontaktu s moderní medicínou.
09:35To je vražda, napsala (13. díl)
Červené světlo značí smrt Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
06:50Gormiti I - Vládci přírody (4. díl)
Přílivová vlna Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy.
07:20Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (4. díl)
Velký lok lásky Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět... Rok: Režie: Hrají:
07:50Alf (26. díl)
Už je to tady Když do garáže Tannerových nabourá vesmírná loď z planety Melmec, nikdo netuší, jak jim to změní život.
08:35M*A*S*H (19. díl)
Šťabajzna se vrací Radar se zamiluje do nové roztomilé sestry Lindy Nugentové a snaží se ji zaujmout podle různých rad od Hawkeyho a Charlese.
09:30To je vražda, napsala (14. díl)
Osudná spekulace Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
06:35Gormiti I - Vládci přírody (5. díl)
Prokletí koruny Nádherný ostrov Gorm byl kdysi obydlen mírumilovnými a přírodu milujícími lidmi. Nyní ho terorizují zlí tvorové vedeni hrůzostrašným Pánem lávy.
07:05Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (5. díl)
Vzplanutí! Rinko a její zajíček Ruby hledají na Zemi své přátele, kouzelná zvířátka. Společně se musejí postavit silám temné magie, které chtějí ovládnout celý svět... Rok: Režie: Hrají:
07:35Alf (1. díl)
Hledá se Eric Když do garáže Tannerových nabourá vesmírná loď z planety Melmec, nikdo netuší, jak jim to změní život.
08:20M*A*S*H (20. díl)
Jeskyně Tábor je bohužel blízko oblasti, která má být bombardována a tak se musí dočasně přesunout do blízké jeskyně, což způsobí velké problémy Hawkeymu, který trpí klaustrofóbií.
09:15To je vražda, napsala (15. díl)
Riziko podnikání Chcete recept jak psát nejlepší detektivky? No přece připlést se ke skutečné vraždě! To ví i slavná spisovatelka Angela Lansburyová...
10:30Walker, Texas Ranger (13. díl)
Nebezpečná ulice Pouliční gang systematicky napadá a okrádá bezdomovce. Po posledním útoku jeden z nich zemřel. Walker zoufale pátrá po jakékoliv stopě, která by jej dovedla k pachatelům.
11:35Julie Lescautová (3. díl)
Přiznání Rok po zadržení Kevina Berjota, který při vloupání zavraždil majitelku domu, paní Meierovou, předvolává soudce Julii jako svědkyni.
13:30Wolffův revír (10. díl)
Strach z létání Vrchní komisař Wolff a jeho dcera Verena si dopřáli nádhernou dovolenou na Mallorce.
14:30Doktor z hor: Nové příběhy (5. díl)
Útěk Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů.
10:35Walker, Texas Ranger (14. díl)
Kovboj Victor LaRue unáší šéfa olejářské společnosti Traska a společně s ním i dvě ženy, které byly ve špatný čas na špatném místě. Jednou z nich je Alex.
11:35Julie Lescautová (1. díl)
Smrt houslistky Při zkoušce je zavražděna nadějná houslistka Esther, kterou nedávno angažoval slavný dirigent Corman. Esther nebyla příliš oblíbená kvůli své ctižádostivosti.
13:30Wolffův revír (14. díl)
Stoprocentní alibi Nakladatel Adler byl ve své vile nalezen zavražděný. Inspektor Wolff podezírá ze zločinu dva synovce oběti, kteří působili jako manažeři rodinného podniku.
14:30Doktor z hor: Nové příběhy (6. díl)
Rodinné pouto Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů.
10:35Walker, Texas Ranger (16. díl)
Nikomu nevěř Rangerům se podaří zabavit velkou částku padělaných peněz. Záhy však z onoho obnosu zmizí pět milionů dolarů.
11:30Julie Lescautová (2. díl)
Ztracení Marc neunese rozvod a rozhodne se unést své děti. Zanedlouho je nalezen s prostřeleným hrudníkem. Zdá se, že spáchal sebevraždu. Kam se ale poděly děti? Francouzský kriminální seriál.
13:30Wolffův revír (13. díl)
Cherchez la femme Soukromý detektiv Kampe pracoval pro pojišťovnu Sekura. Jednoho dne mu nečekaně vypověděli smlouvu a nazítří byla objevena jeho mrtvola.
14:30Doktor z hor: Nové příběhy (7. díl)
Temná minulost Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů.
10:15Walker, Texas Ranger (15. díl)
Válečná oblast Parta profesionálních zlodějů má na svědomí několik brutálních přepadení.
11:25Julie Lescautová (3. díl)
Ztracený přítel Komisařku Lescautovou čeká nejsmutnější případ kariéry, vražda kolegy Motty. Julie by ráda za každou cenu našla vraha, ale případ je přidělen jinému komisaři.
13:30Wolffův revír (12. díl)
Odměna Vrchní komisař Wolff má svědčit v procesu s drogovým dealerem Rothlebenem, který zabil policistu. Ten má však zřejmě hodně dlouhé prsty.
14:30Doktor z hor: Nové příběhy (8. díl)
Odchody a návraty Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů.
15:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (12. díl)
Potíže sbratrem Tři maskovaní muži přepadnou banku. Mezi jedním z lupičů a ředitelem pobočky dojde ke konfliktu a ředitel banky je zastřelen. Z přepadení se tím pádem stává v první řadě případ vraždy.
16:25Návrat komisaře Rexe (2. díl)
Mrtvá mezi delfíny V zoologické zahradě je v nádrži s delfíny nalezena zavražděná hlídačka Monica Bianchiniová, někdo ji zmlátil lopatou v nedaleké čističce.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Liberecký kraj.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
15:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (13. díl)
Ne moc sladkých sedmnáct Jane jde na sraz spolužáků ze střední školy. Jako doprovod ssebou vezme Mauru, která chodila na dívčí školu a nemá zkušenosti smužskými spolužáky.
16:25Návrat komisaře Rexe (3. díl)
Škola strachu Concezio Soldati zastřelí ředitele školy Valenzaniho v jeho bytě a pak ve škol a zadrží učitelku s několika dětmi.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Liberecký kraj.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
15:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (14. díl)
Nepřestávej tančit Vbaletní škole pro děti byla ubodána matka jedné zdětských tanečnic a zhroutila se na jeviště přímo před dětmi. Vmrtvé jsou zabodnuté nůžky patřící přímo tanečnímu studiu.
16:25Návrat komisaře Rexe (4. díl)
Rodinné záležitosti Na zámku poblíž Říma je v uzamčené místnosti nalezen hrabě Borromini, probodený samurajským mečem. Zprvu se zdá, že spáchal sebevraždu, ale detaily tomu neodpovídají.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Liberecký kraj.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
15:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (15. díl)
Vražedný požár Jane je velmi překvapená, když ji navštíví její bývalý přítel agent FBI Gabriel Dean, který se vrátil do Bostonu.
16:25Návrat komisaře Rexe (5. díl)
Máma je prostě máma V letovisku San Marinelli, kde má letní sídlo Fabbriho matka, někdo v noci zavraždil její sousedku Elisu Donatiovou. Místní komisařka Nina vyšetřuje případ jako loupežnou vraždu.
17:30Odpolední zprávy
Aktuální zpravodajství. Rok: Režie: Hrají:
18:00Prostřeno!
Nová zábavná porce vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno! Tento týden navštívíme Liberecký kraj.
18:55Zprávy FTV Prima
Zprávy pro moderní rodinu. Rok: Režie: Hrají:
19:25Krimi zprávy
Nejnovější informace o práci policie i záchranářů přímo z terénu. Rok: Režie: Hrají:
19:40Divácké zprávy
Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet! Rok: Režie: Hrají:
19:55VIP zprávy
Zprávy ze světa showbyznysu. Rok: Režie: Hrají:
20:15Svatby v Benátkách (14. díl)
Zase lžeš! Filip opouští těhotnou Elišku. Olze namluvil, že Elišce bylo špatně a musel ji odvézt do nemocnice, proto prý včera nepřišel. Olga však přes Mariku zjistí, že Eliška v nemocnici není.
21:30Očima Josefa Klímy
Na obrazovky Primy se vrací publicistická show oblíbeného reportéra a ostříleného novináře Josefa Klímy, jejímž základem je sonda do duše našeho národa.
22:20Ano, šéfe!
Nekompromisní šéf a autor mnoha populárních výroků Zdeněk Pohlreich se vrací - a je jisté, že o zábavu, vzruch a poučení nebude nouze ani tentokrát.
23:35Myšlenky zločince (4. díl)
Od vraždy třinácti studentů na střední škole ve městě Boise uběhlo už deset let. Místo uctění památky se však začíná znovu vraždit.
20:15Cesty domů (6. díl)
Hypnóza nefunguje Hypnóza nefungujeDo Rudolfova domu se stěhují Mikuláš s Hedvikou. Adam a Lucie mají strach, co nastalá situace přinese.
21:35Show Jana Krause
Oblíbená late night show známého moderátora Jana Krause, formát již léta zavedený v zahraničních televizích, přináší další aktuální témata i atraktivní hosty.
22:30Telebazar
Opakování druhého pokračování zábavného pořadu televize Prima vám opět přinese na dvě desítky nejzábavnějších reklam vytvořených tvůrci z celého světa - od Švédska po Španělsko, od Argentiny po USA a od Thajska po Austrálii.
23:45Havaj 5-0 (1. díl)
Znovu v akci Danny přivede překvapeného návštěvníka, aby pomohl očistit McGarretta. Do ukončení vnitřního vyšetřování je Kono dočasně zbavena funkce.
20:15Svatby v Benátkách (15. díl)
Foť to štěstí! Opilého Filipa najde ráno Karel u schránek v domě. Dovolí mu, aby u něj nějakou dobu bydlel, než se rozmyslí, co udělá dál se svým životem...
21:30Kdo je kdo?
V dalším novém formátu televize Prima Kdo je kdo? se sejde "stará parta", kterou si diváci pamatují z úspěšného pořadu Hádej, kdo jsem! - Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar.
22:30Ano, šéfe!
Nekompromisní šéf a autor mnoha populárních výroků Zdeněk Pohlreich se vrací - a je jisté, že o zábavu, vzruch a poučení nebude nouze ani tentokrát.
23:45Slunečno, místy vraždy (9. díl)
Ostrov Na jednom ze soukromých ostrůvků je nalezen mrtvý muž, který podnikal v nemovitostech a nedávno vyhrál v loterii velké množství peněz. Ostrov patří známému spisovateli, jenž nenávidí lidi...
20:15Noc v muzeu 2
Ve muzeu Smithsonian institutu ve Washingtonu nastala noc. Strážci odešli domů, světla zhasla, dětští návštěvníci jsou doma ve svých postelích... přesto je v "prázdnémmuzeu podivný šramot.
22:25Božský Evan
Před čtyřmi lety dostal Bůh bláznivý nápad a propůjčil obyčejnému televiznímu reportérovi s tváři Jima Carreyho své schopnosti.
01:40Vraždy v Kitzbühelu (10. díl)
Vražda ze vzduchu Ctižádostivá kriminalistka Karin Koflerová se spolu se svým šarmantním kolegou pouští do vyšetřování často komplikovaných případů v malebném horském středisku a jeho nejbližším okolí.
02:35Doktor z hor: Nové příběhy (4. díl)
Svatojánská noc Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů. Rok: 2008 Režie: Hrají:
00:35Spravedlnost v krvi (10. díl)
Otcové a synové Danny a Kate vyšetřují smrt řidičů neekologických aut. Podezření padne i na ochránce životního prostředí. Po nehodě na kole se Sean ocitá v nemocnici.
01:30Vraždy v Kitzbühelu (11. díl)
Smrt klenotníka Tentokrát musejí vyřešit vraždu klenotníka.
02:25Doktor z hor: Nové příběhy (5. díl)
Útěk Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů.
03:10Wolffův revír (10. díl)
Strach z létání Vrchní komisař Wolff a jeho dcera Verena si dopřáli nádhernou dovolenou na Mallorce.
04:00Prima ZOOM SVĚT
To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! Rok: Režie: Hrají:
04:30Trní
Zaplať - a vezmu si tě!Hlavně na mě nechoď s láskou...Tereza, dva Petrové a Kateřina jsou hosty tohoto Trní. Všichni mají zkušenost se svatbou za peníze. Osud každého ale byl naprosto jiný.
00:40Sběratelé kostí (7. díl)
Kráska včokoládě V noční můru pro výrobce cukrovinek se změní prezentace největší tabulky čokolády na světě, v níž jsou objeveny llidské ostatky.
01:40Vraždy v Kitzbühelu (12. díl)
Karibský projekt Ctižádostivá kriminalistka Karin Koflerová se spolu se svým šarmantním kolegou pouští do vyšetřování často komplikovaných případů v malebném horském středisku a jeho nejbližším okolí.
02:35Doktor z hor: Nové příběhy (6. díl)
Rodinné pouto Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů.
03:20Wolffův revír (14. díl)
Stoprocentní alibi Nakladatel Adler byl ve své vile nalezen zavražděný. Inspektor Wolff podezírá ze zločinu dva synovce oběti, kteří působili jako manažeři rodinného podniku.
04:10Autosalon
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti v tradičním motoristickém magazínu. Rok: Režie: Hrají:
00:40Sběratelé kostí (8. díl)
Kostra vdodávce Nejnovější případ zavede Bootha s Brennanovou na místo činu, kde se lidský skeleton doslova roztavil na palubní desce shořelého automobilu.
01:40Procitnutí (5. díl)
Oregon Hannah je v Oregonu na univerzitě a moc se jí tam líbí. Vše je krásné, dokonce i tráva je nějaká zelenější. Britten při hledání nabíječky objeví nabídku stěhovací firmy Mountain Top.
02:35Doktor z hor: Nové příběhy (7. díl)
Temná minulost Doktor Martin Gruber se po čase vrací z Ameriky do rodného města v Německu. V prostředí krásných hor na něj čeká spousta pracovních i osobních příběhů.
03:20Wolffův revír (13. díl)
Cherchez la femme Soukromý detektiv Kampe pracoval pro pojišťovnu Sekura. Jednoho dne mu nečekaně vypověděli smlouvu a nazítří byla objevena jeho mrtvola.
04:10Receptář prima nápadů
Vše, co chcete vědět o bydlení, zahradě a chalupě, ale nevíte, kde se na to zeptat. Rok: Režie: Hrají: